Ankamed OSGB

0 232 376 26 52

Ankamed OSGB, Türkiye çapında 3 il 84 ilçeye OSGB hizmeti verebiliyor.

Sanayi, inşaat, turizm, maden ve kurumsal şirketlerin yoğunlaştığı  Manisa bölgesinde;

Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Turgutlu, Şehzadeler, Yunusemre ilçelerine hizmet verebiliyoruz.

 MOSB, Manisa Organize Sanayi, Demirci OSB, Gölmarmara OSB,
Yüksek Teknoloji İhtisas OSB, Manisa OSB, Akhisar OSB, Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı ve Türevleri İhtisas OSB, Manisa Turgutlu OSB, Muradiye OSB, Salihli OSB, Kula Deri İhtisas, Karma OSB, Soma OSB, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi)
bölgelerine OSGB, İSG hizmeti verebiliyor. 

İş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimlerimiz, çalışma sürelerine göre şirketinize gelerek iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yerine getiriyor. 

Sağlık aracımızManisa bölgesinde bulunan şirketler için yerinde İşe Giriş ve Periyodik sağlık hizmetlerini sağlayabiliyor. 

Manisa OSGB hizmetleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN!

Ankamed OSGB Manisa
Ankamed OSGB Manisa

Manisa OSGB hizmetini nasıl veriyoruz.

Ortak Sağlık ve Güvenliği Hizmeti, iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimlerimiz tarafından verilir. İş sağlığı ve güvenliği ile alakalı danışmanlık faaliyeti yürüten İSG profesyonelleri 6331 sayılı Kanun’da işletmelerin sağlaması gereken yükümlülükler konusunda profesyonel bilgi sahibidir.

İnşaat, maden, metal, tekstil gibi farklı sektörlerde uzman olan İSG profesyonellerimiz size en iyi iş sağlığı ve güvenliği hizmetini verecektir.  Manisa’da hizmet verdiğimiz sanayi bölgeleri için, TIKLAYIN.

Sağlık aracı ile işe giriş sağlık muayeneleri hizmeti, iş sağlığı ve güvenliği risk değerlendirmesi hizmetleri, patlamadan korunma dokümanı oluşturma, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetleri verebiliyoruz. İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri de uzman kadromuz tarafından firmanıza gelerek tamamlanabiliyor.

Manisa'da OSGB hizmetine nasıl ulaşabilirsiniz?

Başlarken, 7/24 açık kurumsal iletişim numaralarımız ile teklif oluşturulmasını isteyebilirsiniz. Teklif oluştururken firma detaylarını vermeniz bizim için önemli. Bu detaylar; firma kişi sayısı, tehlike sınıfı gibi kolayca öğrenilebilecek bilgilerdir.

Teklif onaylandıktan sonra, ÇSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Takip Programından (İSG-KATİP) isg profesyonellerimizi onaylamanız gerekecektir. 

Son olarak, Ankamed OSGB sizin için aylık hizmet programı hazırlayacaktır. Geriye kalan her şeyi bize bırakabilirsiniz.